انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین پژوهشگاه رویان و دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی (مرکز تحقیقات علوم سلولی و مرکز تحقیقات پزشکی تولید مثل جهاددانشگاهی) و دانشگاه علوم پزشکی ارومیه (مرکز تحقیقات بهداشت باروری)، تفاهم نامه همکاری های مشترک پژوهشی و آموزشی منعقد کردند.
براساس این تفاهم نامه طرفین با هدف هم افزائی در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و امکانات موجود در جهت تحقق بخشیدن به اهداف علمی، همکاری‌های مشترک خواهند داشت.
امضای این تفاهم‌نامه که به مدت سه سال اعتبار دارد، همکاری‌های مشترک در زمینه اجرای طرح‌های پژوهشی مورد علاقه طرفین مبنی بر نیازهای جامعه، اجرای دوره‌های آموزشی رسمی کوتاه مدت و بلند مدت داخلی و بین المللی با عنایت به ظرفیت‌ها و توانایی‌های طرفین، برگزاری دوره های بازآموزی و آموزش های ضمن خدمت طبق نیازهای طرفین، برگزاری نشست های علمی مشترک، استفاده از تسهیلات رفاهی طرفین جهت شرکت کنندگان در برنامه های آموزشی مشترک و انتشار مقالات علمی مشترک در نشریات را امکان پذیر کرده است.
معاون آموزش و برخی از اعضاء پژوهشگاه رویان پیش از انعقاد این تفاهم، در سمینار تازه های درمان ناباروری دانشگاه علوم پزشکی ارومیه که با همکاری انجمن علمی متخصصین باروری و ناباروری ایران برگزار شده بود، شرکت کردند.
در این نشست مشترک، دکتر روح الله فتحی، معاون آموزش پژوهشگاه رویان، ضمن تشریح اهداف و چشم انداز آتی، از امضای تفاهم با دانشگاه علوم پزشکی ارومیه ابراز خرسندی کرد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۰۶

فعالیت‌های پژوهشگاه رویان

goup