اخبار عمومی

سازمان پژوهش های علمی صنعتی و رویان در صدر جدول پژوهشگاه های ایران

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۲۳
رئیس مؤسسه استنادی علوم و پایش علم‌وفناوری از رتبه‌بندی ۵۲ مؤسسه پژوهشی کشور خبر داد و گفت: بر اساس رتبه‌بندی مؤسسات پژوهشی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و پژوهشگاه رویان در صدر جدول قرار دارند.

نمایش آثار تعاملی موزه‌ای و گردش علمی با پژوهشگران رویان برگزار می شود

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۲۳
نمایشگاه مشترک پژوهشگاه رویان و موزه ملی علوم و فناوری ایران با همکاری بانک مرکزی با عنوان «نمایش آثار تعاملی موزه‌ای و گردش علمی با پژوهشگران رویان» از ۲۶ آذر الی ۱ دی‌ ۱۴۰۱ در محل باشگاه بانک مرکزی برگزار می‌شود.

پژوهشگاه رویان مجموعه‌ای امیدآفرین و الگو در کشور است

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۲۱
رییس جهاددانشگاهی با حضور در پژوهشگاه رویان از آن به‌عنوان مجموعه‌ای امیدآفرین در کشور نام برد و با تقدیر از اعضای این پژوهشگاه جهاددانشگاهی گفت: شما کار بزرگی انجام می‌دهید و تولد یک فرزند می‌تواند باعث خوشحالی اعضای یک خانواده شود و این موضوع برکات بزرگی دارد.

مراسم روز دانشجو در پژوهشگاه رویان برگزار شد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
مراسم گرامیداشت روز دانشجو به همت کانون دانشجویان در سالن همایش های پژوهشگاه رویان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رویان، آیین بزرگداشت روز دانشجو با حضور جلال رحیمیان، معاون سابق فرهنگی جهاد دانشگاهی، رئیس دانشکده علوم پایه و فناوری های نوین پزشکی، جمعی از اساتید و دانشجویان در محل سالن همایش های پژوهشگاه رویان برگزار شد.

بازدید معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از پژوهشگاه رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه رویان، دکتر یونس پناهی بعدازظهر یکشنبه سیزدهم آذرماه به همراه دکتر حمیدرضا بنفشه، مدیر دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پژوهشگاه رویان بازدید کردند.

بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از پژوهشگاه رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
رئیس سازمان بازرسی کل کشور از پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه رویان، دکتر ذبیح الله خدائیان، بعدازظهر سه شنبه اول آذرماه به همراه هیأت همراه از پژوهشگاه رویان بازدید کردند.

تفاهم نامه همکاری وزارت آموزش و پرورش و پژوهشگاه رویان: جشنواره علمی

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
آیین تبادل تفاهم نامه همکاری آموزش و پرورش با پژوهشگاه رویان در 29 آبان ماه سال 1401 در وزارت آموزش و پرورش برگزار شد و با دستور وزیر محترم آموزش و پرورش، جشنواره علمی در حوزه علوم زیستی با عنوان "رویانا" هر ساله با همکاری پژوهشگاه رویان و در سطح دانش آموزی برگزار خواهد شد.

حسین بهاروند، در لیست دو درصد برتر پژوهشگران پر استناد جهان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
دکتر حسین بهاروند، عضو هیأت علمی پژوهشگاه رویان، در لیست دو درصد برتر پژوهشگران پر استناد جهان قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه رویان، دکتر حسین بهاروند، عضو هیأت علمی و رئیس پژوهشکده زیست شناسی و فناوری سلول های بنیادی پژوهشگاه رویان، در حوزه پزشکی بالینی، در لیست دو درصد برتر پژوهشگران پر استناد جهان قرار گرفت.

سمپوزیوم بین المللی پزشکی بازساختی در بیماری‌های مزمن و تحلیل‌رونده پژوهشگاه رویان برگزار می شود

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
سمپوزیوم بین المللی پزشکی بازساختی در بیماری‌های مزمن و تحلیل‌رونده پژوهشگاه رویان در تاریخ 15 آذر ماه سال جاری با موضوع" رویکردهای نوین سلول درمانی، ژن درمانی و مهندسی بافت در ایران و دنیا" برای دانشجویان/ اساتید دانشگاه/ پزشکان و مدیران با رشته‌های مرتبط و با سخنرانی اساتید برجسته ملی و بین‌المللی از کشورهای مختلف به صورت حضوری در محل سالن همایش های پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود

برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۲۲
در راستای نیل به اهداف بلندمدت چشم‌انداز علمی کشور و بهره‌گیری از ذخایر علمی دانشمندان و متخصصان ایرانی خارج از کشور، «برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور» به منظور انتقال دانش، تجربه و ایده‌های فناورانه به کشور، توسط مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری‌ پژوهشگاه رویان به‌عنوان یکی از "پایگاه های تخصصی همکار" اجرا می‌گردد تا در قالب حمایت از انجام طرح‌های علمی، پژوهشی و فناورانه همچون پسادکتری، فرصت مطالعاتی، استاد مدعو و معین، تأسیس شرکت نوپا، نظام وظیفه تخصصی و برگزاری سخنرانی‌ها و کارگاه‌های تخصصی، به ارتباط مؤثر متخصصان و مراکز علمی و فناوری برگزیده کشور یاری نماید.

برنامه تلویزیونی «رویان» روی آنتن شبکه یک رفت

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۱۶
مدیران شبکه‌ یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پس از بازدیدی چند ساعته از پژوهشگاه رویان و در دیدار با مسئولان این مجموعه، از انتخاب «شعار جدید» شبکه‌یک سیما و تولید برنامه جدیدی به نام «رویان» استقبال کردند.

مهمانان کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی از پژوهشگاه رویان بازدید کردند

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
در حاشیه برگزاری سی و ششمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی جمعی از مهمانان کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی از پژوهشگاه رویان بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه رویان، جمعی از مهمانان سی و ششمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی شامگاه پنجشنبه 21 مهرماه در حاشیه این کنفرانس از بخش های متنوع پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی و همچنین دستاوردهای علمی این مرکز بازدید به عمل آوردند.

سمپوزیوم بین المللی استخوان و غضروف پژوهشگاه رویان برگزار می شود

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۲۲
سمپوزیوم بین‌المللی استخوان و غضروف پژوهشگاه رویان در تاریخ ۳ تا ۴ آذر ماه سال جاری با موضوع" رویکردهای نوین بازسازی بافت استخوان و غضروف: از ایده‌ تا بالین" با رویکرد "پزشکی بازساختی و مهندسی بافت " برای دانشجویان/ اساتید دانشگاه/ پزشکان و مدیران با رشته‌های مرتبط و با سخنرانی اساتید برجسته ملی و بین‌المللی از کشورهای مختلف در دو روز و به صورت هیبریدی (حضوری و مجازی) در محل سالن همایش های پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود.

مدیر گروه تحقیقات علوم پایه و بیماری‌های غیرواگیر پژوهشگاه رویان، جهادگر نمونه کشوری شد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۰۷
در مراسم تقدیر از جهادگران نمونه کشوری جهاددانشگاهی، از مدیر گروه تحقیقات علوم پایه و بیماری‌های غیرواگیر پژوهشگاه رویان به عنوان جهادگر نمونه کشوری تقدیر شد.

حضور رئیس جمهوری اسلامی ایران، در پژوهشگاه رویان؛ به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۰۵
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رویان، دکتر سیّد ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، پیش از ظهر چهارشنبه پنجم مرداد ماه، به مناسبت چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی، در پژوهشگاه رویان حضور یافتند.

راه اندازی کلینیک تخصصی زنان و مسائل باروری و هورمونی ویژه مبتلایان به بیماری ام اس (MS) در پژوهشگاه رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
کلینیک تخصصی زنان و مسائل باروری و هورمونی ویژه مبتلایان به بیماری ام اس (MS) در پژوهشگاه رویان راه اندازی شد.

فعالیت‌های پژوهشگاه رویان

goup