اخبار عمومی

پیام تبریک رئیس پژوهشگاه رویان به مناسبت سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۰۱
رئیس پژوهشگاه رویان در پیامی خطاب به جهادگران پژوهشگاه رویان، سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی را تبریک گفت.دکتر عبدالحسین شاهوردی در پیامی خطاب به جهادگران عرصه علم و دانش، سالگرد تشکیل این نهاد را تبریک گفت و به نقل از مؤسس پژوهشگاه رویان، رویان را «پیشانی افتخار آفرین جهاد دانشگاهی» دانست.

سالروز بازدید مقام معظم رهبری از پژوهشگاه رویان گرامی باد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۲۴
در اتفاقی مبارک حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبرمعظم انقلاب اسلامی صبح روز دوشنبه 25 تیر ماه سال 1386 از پژوهشگاه رویان و نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی بازدید کردند. رهبر معظم انقلاب در ابتدای این بازدید، با حضور در محل یادمان شهدای جهاد دانشگاهی، یاد و خاطره این شهدا و همچنین زنده یاد دکتر سعید کاظمی آشتیانی، مؤسس و رئیس اسبق پژوهشگاه رویان را گرامی داشتند.

بیست و سومین کنگره بین المللی پزشکی تولید مثل و هجدهمین کنگره فناوری سلول‌های بنیادی؛ شهریور 1401

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
بیست و سومین کنگره بین المللی پزشکی تولید مثل و هجدهمین کنگره فناوری سلول های بنیادی، شهریور ۱۴۰۱" در تاریخ 16 لغایت 18 شهریور 1401 توسط پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در شهر تهران - سالن همایش های رازی برگزار می‌گردد.

سیزدهمین دوره مدرسه تابستانی بین‌المللی پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی برگزار می شود

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۲
سیزدهمین دوره مدرسه تابستانی بین‌المللی پژوهشگاه رویان در تاریخ 29 الی 02 شهریور ماه سال جاری با موضوع " کاربرد بیوانفورماتیک در تحقیقات زیست پزشکی" و با رویکرد "آشنایی و کاربرد دانش بیوانفورماتیک در آنالیز داده های علوم زیستی و پزشکی مبتنی بر فرد" برای دانشجویان، اساتید دانشگاه و مدیران با رشته های مرتبط و با سخنرانی اساتید برجسته ملی و بین‌المللی طی پنج روز به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

افزایش ضریب تأثیر نشریه علمی Cell Journal وابسته به پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه رویان، ضریب تأثیر نشریه علمی Cell Journal (یاخته) برای دومین سال متوالی افزایش یافت.

نخستین کنگره بین المللی کشورهای غرب آسیا و شمال آفریقا برگزار شد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۹
نخستین کنگره بین المللی کشورهای غرب آسیا و شمال آفریقا موسوم به «کنگره وانا» با همت پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در هتل ارغوان مشهد مقدس برگزار شد.

موفقیت پژوهشگر پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی در کسب جایزه بین المللی کرایوبیولوژی

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رویان، جایزه بین المللی پژوهشگر جوان با عنوان  Dayong Gao Young Investigator Award به دکتر روح الله فتحی از پژوهشگران پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی اختصاص یافت.

سومین سمپوزیوم بین‌المللی «سلول‏های‌بنیادی و پزشکی‌بازساختی» در مشهد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
سومین سمپوزیوم بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی ۱۱ و ۱۲ خرداد‌ماه با حضور بیش از ۱۰ کشور جهان به همت سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، دانشگاه فردوسی، پژوهشگاه رویان، دانشگاه علوم پزشکی مشهد و نیز با همکاری مرکز پزشکی دانشگاه مالزی (UKM)به صورت مجازی و حضوری در مشهد برگزار خواهد شد.

بازدید وزیر آموزش و پرورش از پژوهشگاه رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۵
وزیر آموزش و پرورش صبح امروز از پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی بازدید کرد و در جریان آخرین فعالیت های آموزشی، پژوهشی و درمانی این پژوهشگاه قرار گرفت.

بازدید وزیر بهداشت ایالت سند پاکستان از رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
وزیر بهداشت ایالت سند پاکستان از پژوهشگاه رویان بازدید کرد

افتخاری دیگر برای مجله IJFS

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
مجله IJFS متعلق به به پژوهشگاه رویان، نشریه برتر در میان نشریات جهاد دانشگاهی در سال 1400 معرفی شد. در مراسمی که روز چهارشنبه هشتم دی‌ماه در سالن اجتماعات بوستان گفتگو در حاشیه نمایشگاه توانمندی‌های جهاد دانشگاهی با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد، از دکتر محمد حسین نصر اصفهانی،‌مدیر مسئول مجله International Journal of Fertility & Sterility تقدیر شد.

چهارمین کنگره بین‌المللی سرطان پستان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
یازدهمین کنگره سراسری و چهارمین کنگره بین‌المللی سرطان پستان از تاریخ 22 تا 24 دی‌ماه 1400 توسط پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود. مهلت ارسال مقالات 15 آبان‌ماه اعلام شده است.

افزایش ضریب تاثیر مجلات علمی رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۲۱
ضریب تاثیر مجلات رویان Cell و IJFS افزایش یافته است. همچنین دوره انتشار مجله Cellاز فصلنامه به ماهنامه تغییر کرده است.

اعطاء نشان خدمت اداره سلامت شهرداری تهران به رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
نشان خدمت در حوزه سلامت از سوی اداره سلامت شهرداری تهران به پژوهشگاه رویان اعطا شد.

فراخوان مقاله بیست‌و‌دومین کنگره بین‌المللی رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
بیست‌ودومین کنگره بین‌المللی رویان به‌صورت مجازی و از دهم تا چهاردهم شهریور‌ماه برگزار می‌شود. تاکنون بیست دوره از این کنگره به صورت حضوری برگزار شده است اما به علت شیوع بیماری کرونا کنگره‌ امسال نیز مانند سال 99 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

آزمایشگاه تشخیص ژنتیکی کرونا

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
تست تشخیص کرونا فوری و جوابدهی کمتر از 24 ساعت

فعالیت‌های پژوهشگاه رویان

goup