اخبار عمومی

چهارمین سمینار ملی «فناوری‌های جایگزین حیوانات آزمایشگاهی» توسط پژوهشگاه رویان برگزار می شود

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۳/۲۰
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه رویان، پژوهشگاه رویان با همکاری دانشکده علوم پایه و فناوری‌های نوین علوم پزشکی جهاددانشگاهی «چهارمین سمینار ملی فناوری‌های جایگزین حیوانات آزمایشگاهی» را در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خردادماه سال ۱۴۰۳ در محل سالن همایش‌های پژوهشگاه رویان برگزار می‌کند.

سنگ تمام خیرین سلامت کشور برای پروژه‌های کلان رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
در همایش تکریم از خیرین پژوهش سلامت و پیشکسوتان درمان ناباروری رویان، خیرین برای کمک به تحقق سه پروژه بزرگ رویان و تهیه دستگاه‌های مورد نیاز این پژوهشگاه در حوزه‌های سلول درمانی، ژن درمانی و حفظ باروری اعلام آمادگی کردند.

ابقای رئیس دانشکده علوم پایه و فناوری‌های نوین علوم پزشکی

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۳/۰۶
رئیس جهاددانشگاهی در حکمی، با تمدید حکم رئیس دانشکده علوم پایه و فناوری‌های نوین علوم پزشکی این نهاد به مدت دو سال دیگر موافقت کرد.

پیام تسلیت پژوهشگاه رویان در پی شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۳۱
با اندوه و تأسف فراوان، پژوهشگاه رویان شهادت عالم مجاهد، رئیس‌جمهور مردمی و همراهان ایشان در حادثه‌ دردناک سانحه‌ هوایی را به ساحتِ مقدسِ امامِ زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب، خانواده معظم شهدا و تمامی مردم ایران تسلیت می گوید.

همایش تکریم از خیرین پژوهش سلامت و پیشکسوتان درمان ناباروری رویان برگزار می شود

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۳۰
همزمان با سی و سومین سالروز تأسیس پژوهشگاه رویان، همایش تکریم از خیرین پژوهش سلامت و پیشکسوتان درمان ناباروری رویان در روز سه شنبه ۸ خردادماه سال ۱۴۰۳ در محل سالن همایش‌های پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود.

سومین کنگره بین المللی کشورهای غرب آسیا و شمال آفریقا (وانا) برگزار شد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
سومین کنگره بین‌المللی کشورهای غرب آسیا و شمال آفریقا (وانا) در تاریخ ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ با همکاری پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در تالار وحدت شهر ارومیه برگزار شد.

نکوداشت روز جهانی ماما در پژوهشگاه رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
مراسم نکوداشت روز جهانی ماما، با حضور دکتر احمد وثوق، معاون درمان و خدمات تخصصی پژوهشگاه رویان، دکتر مهناز اشرفی، فوق تخصص زنان و درمان نازایی، زهرا عزآبادی، مدیر دفتر پرستاری و همکاران مامایی و تنی چند از متخصصین زنان و درمان نازایی روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه در محل سالن جلسات پژوهشگاه رویان برگزار شد.

برگزاری شش کارگاه آموزشی در جنب سومین کنگره علمی - تحقیقاتی وانا

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۱۷
همزمان با برگزاری سومین کنگره بین‌المللی کشورهای غرب آسیا و شمال آفریقا موسوم به کنگره وانا، چند کارگاه آموزشی تخصصی برگزار می‌شود.

نمایش نقاشی چهره پدر علم سلول های بنیادی ایران در نمایشگاه سمپاد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۱۷
نقاشی چهره پدر علم سلول های بنیادی ایران در دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی پرورشی سمپاد که به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان های تهران برگزار می شود به نمایش گذاشته شد.

تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات به بیست و پنجمین کنگره بین المللی رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۱۶
مهلت ارسال چکیده مقالات علمی به بیست و پنجمین کنگره بین المللی رویان تمدید شد.

آیین گرامیداشت روز معلم و مقام استاد در پژوهشگاه رویان برگزار شد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۱۴
همزمان با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، مراسم گرامیداشت روز معلم و مقام استاد، با حضور دکتر سید حسن شهرستانی، استاد زبان و ادبیات فارسی روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه در محل سالن همایش‌های پژوهشگاه رویان برگزار شد.

تقدیر از کارگران رویانی در روز جهانی کار و کارگر

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۱۴
همزمان با روز جهانی گرامیداشت کار و کارگر، هیأت رئیسه پژوهشگاه رویان از کارگران عرصه کار، تولید و خدمات تقدیر و قدردانی کرد.

دکتر مسعود وثوق: با محصولات پزشکی بازساختی می توانیم به اندازه فروش نفت خام درآمد کسب کنیم

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۱۲
دکتر مسعود وثوق، مدیر گروه پژوهشی پزشکی بازساختی پژوهشگاه رویان، با حضور در برنامه تلویزیونی «چرخ» که در روز یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه از شبکه چهار سیما پخش شد در گفت و گو با مجری برنامه به مرور دستاوردهای پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در زمینه پزشکی بازساختی و ژن درمانی، پیشینه ژن درمانی، خاموش‌سازی ژن‌ها و تأثیر هوش مصنوعی بر ژن درمانی و سرمایه‌گذاری در این حوزه پرداخت.

روایت رئیس پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی از پیام رهبری در خصوص ساخت انسان کامل

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۱۱
دکتر عبدالحسین شاهوردی رئیس پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی با حضور در برنامه تلویزیونی«برمودا» که در روز یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه از شبکه نسیم پخش شد، با تشریح دستاوردهای جدید این پژوهشگاه، از پیش‌بینی در مورد توانمندی تولید اعضای بدن تا سال ۲۰۵۰ و پیام رهبری مبنی بر این‌که این موضوع نباید منجر به ساخت انسان کامل شود سخن گفت

بهاروند: روح یک سازمان را باید در خطرپذیری برای حصول نوآوری و کارآفرینی جستجو کرد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۱/۲۷
مراسم نکوداشت روز ملی منابع انسانی جهاددانشگاهی در روز یکشنبه مورخ ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۳ با حضور متخصصان و کنشگران این حوزه در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد.

تولید محلول نگهداری بافت پیوندی برای اولین بار در ایران

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۲/۲۱
برای اولین بار در ایران، محلول نگهداری بافت پیوندی از سازمان غذا و دارو مجوز تولید کسب کرد.

فعالیت‌های پژوهشگاه رویان

goup