اخبار عمومی

کسب رتبه سوم مراکز تحقیقات بیومدیکال توسط پژوهشگاه رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۳
بنابر اعلام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، براساس ارزشیابی فعالیت‌های پژوهشی و فناوری مراکز تحقیقات بیومدیکال دارای ردیف مستقل بودجه، پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی (علوم سلولی رویان) موفّق به کسب رتبه سوم در گروه ارزشیابی مرتبط شده است.

همایش نومادران پایتخت در پژوهشگاه رویان برگزار شد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
مراسم جشن نومادران پایتخت به همت اداره امور بانوان و خانواده شهرداری منطقه 4 و با مشارکت مناطق 8، 13 و 14 در صبح روز یکشنبه نهم بهمن ماه سال جاری در محل سالن همایش های پژوهشگاه رویان برگزار شد.

برگزاری چهارمین سمپوزیوم بین المللی «سرطان از آزمایشگاه تا بالین» پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی، این سمپوزیوم بین المللی که در آستانه هفته ملی مبارزه با سرطان در روز چهارشنبه ۵ بهمن ماه شروع به کار کرد با استقبال بسیار خوبی از سوی متخصصان به صورت حضوری و مجازی برگزار شد و تا پایان روز ۶ بهمن ماه ادامه داشت.

پژوهشگر پژوهشگاه رویان، سرپرست جهاد دانشگاهی ایلام شد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۲۹
با حکم رئیس جهاد دانشگاهی، دکتر محمد پاکزاد، به سرپرستی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام منصوب شد. دکتر حسن مسلمی‌نائینی در حکمی دکتر "محمد پاکزاد" را به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی ایلام منصوب کرد.

رونمایی از محصول مرکز توسعه فناوری محصولات پیشرفته سلولی پژوهشگاه رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹
همزمان با برگزاری هفتمین فن بازار ملی سلامت، از محصول سلولی «مرکز توسعه فناوری محصولات پیشرفته سلولی پژوهشگاه رویان» رونمایی شد.

چهارمین سمپوزیوم بین المللی سرطان از آزمایشگاه تا بالین پژوهشگاه رویان برگزار می شود

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
سمپوزیوم بین المللی سرطان از آزمایشگاه تا بالین پژوهشگاه رویان در تاریخ ۵ و ۶ بهمن ماه سال جاری با موضوع رویکردهای پیشگیری از سرطان، تشخیص سرطان و درمان سرطان، در ایران و دنیا برای دانشجویان/ اساتید دانشگاه/ پزشکان و متخصصان با رشته‌های مرتبط و با سخنرانی اساتید برجسته ملی و بین‌المللی به صورت حضوری در محل سالن همایش های پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقه پیامکی «جان‌فدا» توسط جهاد دانشگاهی ویژه جهادگران سراسر کشور

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۱۷
با فرارسیدن سومین سالگرد آسمانی شدن سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مسابقه پیامکی «جان‌فدا» توسط اداره کل روابط عمومی جهاد دانشگاهی ویژه جهادگران سراسر کشور و خانواده آنها برگزار می‌شود.

بزرگترین دیوار نگاره ایران در میدان انقلاب رونمایی شد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۱۵
همزمان با سومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی، به همت سازمان زیباسازی و سازمان تبلیغات اسلامی، از دیوارنگاره میدان انقلاب تهران با تصاویر شهدای چهار دهه اخیر و شعار «شهادت؛ رسم فدائیان ملت» رونمایی شد.

۱۴ دی ماه، هفدهمین سالگرد درگذشت دکتر سعید کاظمی آشتیانی

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۱۰
هفدهمین مراسم سالگرد درگذشت دکتر سعید کاظمی آشتیانی، مؤسس و بنیانگذار پژوهشگاه رویان برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رویان، به مناسبت هفدهمین سالروز درگذشت دانشمند فقید دکتر سعید کاظمی آشتیانی مؤسس و بنیانگذار پژوهشگاه رویان مراسم گرامیداشتی در تاریخ ۱۴ دی ماه ساعت ۱۳:۰۰ در محل سالن همایش های پژوهشگاه رویان برگزار خواهد شد.

راه اندازی ویزیت آنلاین در پژوهشگاه رویان

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۲۹
به اطلاع مراجعه کنندگان مرکز تخصصی درمان ناباروری می رساند، پژوهشگاه رویان به منظور رفاه حال بیماران و دسترسی ایشان به پزشکان و متخصصین و همچنین افزایش امکان پاسخگویی امور درمانی، دو برنامه گپ (Gap) و اسکایپ (Skype) را برای تسهیل ارتباط میان بیمار و پزشک در نظر گرفته است.

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران پژوهشگاه رویان برگزار شد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۲۶
مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری با حضور رئیس، معاونین و جمعی از اساتید و پژوهشگران در محل سالن همایش های پژوهشگاه رویان برگزار شد.

انتخاب عضو هیأت علمی پژوهشگاه رویان، به عنوان پژوهشگر برگزیده کشور

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۲۶
بیست و سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران، فناوران و نوآوران برگزیده کشور با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد و عنوان پژوهشگر برگزیده کشور در گروه علوم پایه به عضو هیأت علمی پژوهشگاه رویان رسید.

سازمان پژوهش های علمی صنعتی و رویان در صدر جدول پژوهشگاه های ایران

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۲۳
رئیس مؤسسه استنادی علوم و پایش علم‌وفناوری از رتبه‌بندی ۵۲ مؤسسه پژوهشی کشور خبر داد و گفت: بر اساس رتبه‌بندی مؤسسات پژوهشی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و پژوهشگاه رویان در صدر جدول قرار دارند.

نمایش آثار تعاملی موزه‌ای و گردش علمی با پژوهشگران رویان برگزار می شود

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۲۳
نمایشگاه مشترک پژوهشگاه رویان و موزه ملی علوم و فناوری ایران با همکاری بانک مرکزی با عنوان «نمایش آثار تعاملی موزه‌ای و گردش علمی با پژوهشگران رویان» از ۲۶ آذر الی ۱ دی‌ ۱۴۰۱ در محل باشگاه بانک مرکزی برگزار می‌شود.

پژوهشگاه رویان مجموعه‌ای امیدآفرین و الگو در کشور است

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۲۱
رییس جهاددانشگاهی با حضور در پژوهشگاه رویان از آن به‌عنوان مجموعه‌ای امیدآفرین در کشور نام برد و با تقدیر از اعضای این پژوهشگاه جهاددانشگاهی گفت: شما کار بزرگی انجام می‌دهید و تولد یک فرزند می‌تواند باعث خوشحالی اعضای یک خانواده شود و این موضوع برکات بزرگی دارد.

مراسم روز دانشجو در پژوهشگاه رویان برگزار شد

اخبار عمومی | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
مراسم گرامیداشت روز دانشجو به همت کانون دانشجویان در سالن همایش های پژوهشگاه رویان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رویان، آیین بزرگداشت روز دانشجو با حضور جلال رحیمیان، معاون سابق فرهنگی جهاد دانشگاهی، رئیس دانشکده علوم پایه و فناوری های نوین پزشکی، جمعی از اساتید و دانشجویان در محل سالن همایش های پژوهشگاه رویان برگزار شد.

فعالیت‌های پژوهشگاه رویان

goup